Λειτουργικός Επιστημονικού Τμήματος

Posted 2 months ago

Η εταιρία Refelia Trading Ltd στα πλαίσια ανάπτυξης καινοτόμων προιόντων και δραστηριότητων ζητά να προσλάβει προσοντούχο προσωπικό.

Καθήκοντα:

  • Ενημέρωση, παρουσίαση, επεξήγηση προιόντων της εταιρίας σε νέους και υφιστάμενους πελάτες.
  • Επικοινωνία με επιστημονικά τμήματα εταιρειών εξωτερικού που συνεργάζεται η εταιρία.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Σπουδές ή τελειόφοιτος/η Γεωπονική ή Βιοτεχνολογία ή Επιστήμη Τροφίμων ή συναφή κλάδου
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα ενημέρωσης και εξυπηρέτησης νέων και υφιστάμενων πελατών.
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρονται:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Παροχή εκπαίδευσης και καθοδήγησης
  • Ευκαιρίες, προοπτικές και εξέλιξη σε σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών μέχρι 11 Ιουλίου 2024 στο email: [email protected]