Γεωπόνος

Full Time
Limassol
Posted 1 month ago

Η εταιρία Φυτώρια Χριστάκης Μιχαήλ Λτδ ζητά να προσλάβει Γεωπόνο στην περιοχή Παρεκκλησιά/Λεμεσός. Μισθός 1500 ευρώ (net salary).

Κύρια καθήκοντα:

  • Καθημερινή επίβλεψη φυτών & σποράς
  • Υπεύθυνος/η για φάρμακα, για το πότισμα των φυτών εαν γίνεται σωστά κτλ.
  • Υπεύθυνος/η για το προσωπικό (σωστό φύτεμα κτλ)
  • Υπεύθυνος/η για τον έλεγχο των παραγγελιών
  • Νέες ιδέες για καλύτερη παραγωγή φυτών και να είναι ικανό/ή να ψάχνει για νέους συνεργάτες (εισαγωγές σπόρων φαρμάκων κτλ)
  • Υπεύθυνος/η για τα εμβολιασμένα φυτά
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Παροχή επιστημονικής υποστήριξης σε πελάτες.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Γεωπονίας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και εφαρμογών MS Office
  • Οργανωτική και διοικητική ικανότητα
  • Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Ωράριο: 07.30-17.30 (1 ώρα διάλειμμα το μεσημέρι), Σάββατο λίγες ώρες το πρωί

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως υποβάλουν αίτηση μέχρι 20/08/2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected].